Viacmiestne taxi

Potrebujete sa dostať domov z rodinných osláv, večierkov alebo len prepraviť viac osôb ? Disponujeme 8+1 miestnymi vozidlami pre vašu komfortnú prepravu v Bratislave aj jej okolí. Viacmiestne taxi spoľahlivo a komfortne…

Viacmiestne taxi – dorazte do cieľa bezpečne a spoľahlivo

Naše viacmiestne taxi v Bratislave ponúka spoľahlivú, rýchlu a bezpečnú prepravu. Stavte aj vy na komfortný a ekonomicky výhodný spôsob prepravy v našom hlavom meste.

Viacmiestne taxi je perfektné pre cestovanie s rodinou alebo priateľmi či kolegami – bez ohľadu na to, či ide o pracovné stretnutie, vyrazenie na spoločné posedenie, oslavu či dovolenku (využite naše taxi na Schwechat či iné letisko – a svoj let už nezmeškáte).

Naše viacmiestne taxi si zakladá na príjemnej atmosfére počas každej jazdy. Prepravujeme menšie aj väčšie skupinky na návštevy, autobusové či vlakové stanice, letiská, na svadby či iné rodinné oslavy, firemné párty, teambuildingy atď. S Top – Taxi Bratislava prídete načas a nezmeškáte pre vás dôležité okamihy a stretnutia. V prípade potreby či záujmu vám naši vodiči ochotne poradia s konkrétnym hľadaným miestom či lokalitou, príp. odporučia dobrú reštauráciu, hotel alebo turistický tip.

Na večierok, predajnú akciu, meeting či rôzne spoločenské udalosti – naše viacmiestne taxi rozvezie váš aj vašich rodinných príslušníkov, priateľov, klientov, obchodných partnerov či kolegov na stanovené miesto.  S nami sa dokonca môžete vybrať aj na rodinný výlet bez toho, aby ste museli hodiny šoférovať alebo zháňať lístky na vlak alebo autobus. Odvezieme vás do cieľa rýchlo a pohodlne.

Viacmiestne taxi - Bezpečne a spoľahlivo

Viacmiestne taxi pre Vašu pohodlnú jazdu

Pri cestách v skupine či s rodinou môže byť náročné nájsť vhodnú dopravu, ktorá zabezpečí pohodlie pre všetkých cestujúcich a zároveň ponúkne dostatok miesta pre batožinu. Preto sme pripravili službu viacmiestneho taxíka, ktorá je ideálnym riešením pre tieto situácie. Naše špeciálne upravené vozidlá s väčším počtom sedadiel a dostatkom úložného priestoru vám umožnia cestovať spolu bez kompromisov.

Viacmiestne taxi - Profesionalita a flexibilita

Viacmiestne taxi - jednoduché kroky pre vašu bezpečnú prepravu

Pri organizácii skupinovej prepravy môže nastať mnoho komplikácií. S naším viacmiestnym taxikom tieto starosti padajú. Vybavené modernými bezpečnostnými technológiami a s dostatkom miesta pre všetkých cestujúcich a ich batožinu, naše vozidlá sú pripravené prepraviť vás a vašich blízkych bezpečne na váš cieľ.

Rezervácia Taxi

Kontaktujte našu dispečingovú linku Top Taxi Bratislava a zarezervujte si našu spoľahlivú službu.

Osobné stretnutie

Naši šoféri sú vždy načas pripravení vás vyzdvihnúť na vašej adrese. Dokonca Vám radi pomôžu aj s batožinou.

Platba za službu

Ak nemáte hotovosť, nebojte sa. Naše vozidlá sú vybavené platobnými terminálmi pre vaše pohodlie a bezpečnosť.

Užite si cestu

Bezpečnosť a profesionalita sú u nás v Top Taxi Bratislava, zaručené. Naši vodiči vás vždy dopravia v poriadku na konečnú adresu.

Prečo si vybrať práve viacmiestne Top - Taxi Bratislava?

Ponúkame profesionálnych vodičov, vždy čisté autá, široké portfólio služieb, možnosť objednávky aj platbu kartou. To všetko u nás máte za výhodné ceny. Cestuje pohodlne a lacno a spoľahnite sa na taxík, ktorý vás vždy dopraví načas.

Moderné a čisté vozidlá Top - Taxi Bratislava

Moderné a čisté vozidlá

Naše vozidlá sú pravidelne udržiavané, vždy čisté a technicky v top stave. Klientom poskytujeme skutočný komfort. Pretože náš vozový park je zároveň našou vizitkou.

Možnosť platby kartou priamo v taxíku

Možnosť platby kartou

U nás môžete platiť za služby hotovosťou, ale i kartou. Všetky naše vozidlá sú vybavené platobným terminálom. Akceptujeme karty Visa, MasterCard aj Maestro.

Objednávka taxi na presný čas

Objednávka viacmiestne taxi na presný čas

Našu taxislužbu si môžete jednoducho dohodnúť na presný čas, a to telefonicky alebo cez online objednávku. Váš taxík bude pripravený v dohodnutom termíne.

Bezpečná jazda s Top - Taxi Bratislava a profesionálny prístup

Bezpečná jazda a profesionálny prístup

Každý vodič je profesionál s dlhoročnou praxou v oblasti prepravy osôb. Môžete sa spoľahnúť, že Vás prepravíme bezpečne a rýchlo do Vášho cieľa.

Nonstop Taxi Bratislava

Nonstop dispečing Viacmiestne Taxi Bratislava

Sme tu pre Vás Nonstop 24 hodín 7 dní v týždni, vrátane víkendov a sviatkov. Na nás sa môžete spoľahnúť. Top Taxi dispečing je pre Vás v pohotovosti v každej životnej situácii

Komplexné taxi služby

Všetko na jednom mieste - komplexné služby osobnej prepravy

Ponúkame širokú škálu prepravných služieb. Zabezpečíme pre Vás všetko od letiskového  transferu, cez drink servis a viacmiestne taxi až po objednávku v konkrétnom čase.

Koľko stojí objednanie si viacmiestneho taxi? Je táto cena vyššia?

Cena jazdy s viacmiestnym taxi Vás  vôbec nemusí vyjsť drahšie, ako keby ste si objednali naše taxi ako jednotlivec. Záleží na počte prepravovaných osôb a od Vašej aktuálnej pozície a cieľového miesta.

V akých mestách si môžem objednať viacmiestne taxi?

Viacmiestne  taxi od Top Taxi Bratislava jazdia rovnako ako aj naše ostatné vozidlá v celom Bratislavskom kraji a jeho okolí.

Môžeme platiť kartou aj v hotovosti?

Áno, všetky naše taxíky majú platobné terminály. Podmienkou je, že výsledná suma v prípade platby kartou sa nedá rozdeliť medzi viacerých cestujúcich v rámci jedného odvozu.