Drink Taxi Bratislava

Prečo nevyužiť príležitosť a nechať zábavu plynúť, ak večer ešte len začína. Drink Taxi Bratislava Vám je plne k dispozícii. Bezpečne dopravíme Vás i Vaše vozidlo domov kedykoľvek sa rozhodnete, že je čas sa vrátiť domov do postele. 

Pre všetky objednávky s Drink Taxi Bratislava dávame k dispozícii dvoch šoférov

Asi každému z nás je známa situácia, keď sa ocitneme v dobrej spoločnosti a niekto vysloví nahlas tú osudovú vetu: „A veď daj si s nami aspoň jeden.“ A dobrou správou je, že môžete povedať s radosťou áno. Pretože my sa postará o Vás i Vaše vozidlo, nech sa nachádzate kdekoľvek a v ktorúkoľvek nočnú hodinu. Preto povedzte skvelej zábave svoje áno a zvyšok nechajte na nás. 

A nakoľko alkohol za volant nepatrí a Vy ste v daný moment zaparkovali niekde pri dobrom podniku alebo u svojich známych, no zároveň nemáte dobrý pocit z toho, že Vaše auto nebude odpočívať večer v garáži, zavolajte na náš dispečing. Vyzdvihneme Vás i Vaše vozidlo v dohodnutom čase a odparkujeme ho priamo do garáže. Ak teda niekto nestratí kľúče… v tom prípade platí z našej strany sľub, že Vám dovezieme Vaše auto ku garážovej bráne.

Je  to jednoduchá logika a proces, jeden šofér odvezie Vás vo Vašom vozidle na požadovanú adresu. Druhý šofér pôjde za Vami, aby po dorazení na miesto odviezol kolegu naspäť. A s hotovosťou sa nemusíte trápiť, ak šla na drinky. Naše vozidlá sú vybavené platobnými terminálmi. 

Drink taxi Bratislava

Drink Taxi Bratislava pre bezpečnú a pohodlnú jazdu z párty

Už žiadne starosti s rátaním hodín, kedy Vám ten alkohol približne vyprchá z krvi. Dajte si pokojne ďalší drink a neskôr zavolajte Drink Taxi Bratislava. S nami môže Vaša zábava pokračovať pokojne do skorého rána. Vždy Vás odvezieme bezpečne aj s Vašim autom domov. Tak na zdravie a na super služby tej najlepšej taxi služby pre Bratislavu a okolie. A to všetko za skutočne výborné ceny. Doprajte si skvelý večer s pocitom istoty, že my Vás istíme.

Drink taxi Bratislava - Pohodlná jazda

Drink Taxi Bratislava pre nekončiacu zábavu v dobrej spoločnosti a bezpečný návrat domov

A možno ste nemali večer plný zábavy, ale len nekonečný pracovný deň, ktorý končil vo večerných hodinách a cesta domov a potrebné sústredenie je nad Vaše sily. V každom prípade, obráťte sa na nás a využite komfortné a profesionálne služby Top Taxi Bratislava. 

Objednanie Drink Taxi

Našu dispečingovú linku Top Taxi Bratislava môžete volať kedykoľvek 24/7 a rezervovať si termín vyzdvihnutia.

Spoľahlivosť a odbornosť

Dvaja skúsení vodiči Vám budú plne k dispozícii. Jeden odvezie Vás spoločne s Vašim autom, druhý vyzdvihne svojho kolegu.

Pohodlný spôsob platby

Volajte aj v prípade, keď nemáte k dispozícii hotovosť, naše vozidlá sú vybavené platobnými terminálmi.

Bezpečnej jazde zdar

Bezpečná jazda, nonstop dostupnosť, profesionálni šoféri - to sú synonymá charakterizujúce služby Drink Taxi Bratislava.

Prečo si vybrať práve Drink Taxi v Bratislave od nás?

Ponúkame profesionálnych vodičov, vždy čisté autá, široké portfólio služieb, možnosť objednávky aj platbu kartou. To všetko u nás máte za výhodné ceny. Cestuje pohodlne a lacno a spoľahnite sa na taxík, ktorý vás vždy dopraví načas.

Moderné a čisté vozidlá Top - Taxi Bratislava

Moderné a čisté vozidlá

Naše vozidlá sú pravidelne udržiavané, vždy čisté a technicky v top stave. Klientom poskytujeme skutočný komfort. Pretože náš vozový park je zároveň našou vizitkou.

Možnosť platby kartou priamo v taxíku

Možnosť platby kartou

U nás môžete platiť za služby hotovosťou, ale i kartou. Všetky naše vozidlá sú vybavené platobným terminálom. Akceptujeme karty Visa, MasterCard aj Maestro.

Objednávka taxi na presný čas

Objednávka taxi na presný čas

Našu taxislužbu si môžete jednoducho dohodnúť na presný čas, a to telefonicky alebo cez online objednávku. Váš taxík bude pripravený v dohodnutom termíne.

Bezpečná jazda s Top - Taxi Bratislava a profesionálny prístup

Bezpečná jazda a profesionálny prístup

Každý vodič je profesionál s dlhoročnou praxou v oblasti prepravy osôb. Môžete sa spoľahnúť, že Vás prepravíme bezpečne a rýchlo do Vášho cieľa.

Nonstop Taxi Bratislava

Nonstop dispečing Top - Taxi Bratislava

Sme tu pre Vás Nonstop 24 hodín 7 dní v týždni, vrátane víkendov a sviatkov. Na nás sa môžete spoľahnúť. Top Taxi dispečing je pre Vás v pohotovosti v každej životnej situácii

Komplexné taxi služby

Všetko na jednom mieste - komplexné služby osobnej prepravy

Ponúkame širokú škálu prepravných služieb. Zabezpečíme pre Vás všetko od letiskového  transferu, cez drink servis a viacmiestne taxi až po objednávku v konkrétnom čase.

Aká je cena služby Drink Taxi Bratislava, keď posielate dvoch šoférov?

Cena každej služby vždy záleží od Vašej aktuálnej pozície a cieľového miesta. Pre informácie o cenách kontaktujte náš dispečing, ktorý je dostupný nonstop.

V akých mestách je služba Drink Taxi dostupná?

Top Taxi Bratislava poskytuje služby spojené s odvozom klientov a ich vozidla v celom Bratislavskom kraji a jeho okolí.

Je možná aj platba kartou alebo výhradne v hotovosti?

Všetky naše taxíky sú vybavené platobnými terminálmi, takže s hotovosťou si starosti robiť nemusíte.