Transfer na letisko a transfer hotel

Na letisku bezpečne a vždy načas. Odvoz na letisko či do hotela za najlepšie ceny a s maximálnym komfortom dopravy. Objednávajte telefonicky či pomocou online formulára.

Komfortný transfer na letisko a transfer hotel s Top Taxi

Kdekoľvek sa momentálne nachádzate, či na letisku, v hoteli v rámci Bratislavy alebo mimo nej, Top Taxi Bratislava Vás bezpečne a pohodlne dopraví do Vašej cieľovej destinácie.  Služba taxi na letisko patrí medzi veľmi často využívané a vysoko oceňované služby z našej ponuky. 

S nami nezažijete nepríjemnosti v podobe meškania. Naši profesionálni vodiči Vás čakajú v presne dohodnutý čas na Vami zvolenom mieste a dodržia aj čas, kedy potrebujete byť v cieli. Maximálny komfort dopravy a skutočne transparentná cena v porovnaní s konkurenciou. A ak ste si nie istí tým, koľko času zaberie cesta, jednoducho nám zavolajte a informujte sa priamo v Top Taxi Bratislava. 

V našej ponuke nájdete výhradne moderne vybavené a klimatizované vozidlá s pravidelnou technickou údržbou. Pretože na Vašom pohodlí a bezpečí nám záleží.  Skúsení vodiči sú vždy pripravení pomôcť Vám napríklad s batožinou a poskytnúť doplňujúce informácie o meste.

Netrápte sa s batožinou v hromadnej doprave alebo pri preprave Vášho miláčika, odvezieme ho spoločne s Vami. Čím náročnejšie je pre Vás dostať sa načas na letisko, tým viac sa Vám oplatí transfer na letisko alebo transfer hotel s Top Taxi. Získajte svojho súkromného šoféra, ktorý vyhovie Vašim požiadavkám. 

Letiskové a hotelové transfery - Pohodlne a bezpečne

Taxi na letisko v tom najväčšom pohodlí a vždy načas

Zabudnite na starosti s prepravou z letiska či na letisko, z hotela v rámci mesta či za hranice kraja. S Top Taxi získate toho najlepšieho a najspoľahlivejšieho dopravcu pre službu letiskový a hotelový transfer pre Vás osobne.  Naši profesionálni šoféri sa prispôsobia Vám, ale i v prípade, že cestujete v skupine s množstvom batožiny. Stačí zavolať Top Taxi Bratislava a presvedčiť sa o našich kvalitách. Svoje mestá poznáme geograficky dokonale, preto bude jazda s nami nielen komfortná, ale i ekonomická.

Letiskové a hotelové transfery - Profesionalita a flexibilita

Jednoduchá dostupnosť a komfort

Ten optimálny servis aj pre náročných klientov. Všetko čo od skutočne dobrej taxi služby očakávate získate s Top Taxi Bratislava. Letiskový a hotelový transfer, ktorý poskytne pocit bezpečnej jazdy, pohodlia a časovej flexibility, ak si náhodou niečo doma zabudnete alebo sa cestou potrebujete ešte niekde zastaviť. Pretože sme pre našich klientov dostupní 24/7. Vieme, aké je pre našich klientov dôležité byť na mieste vždy bezpečne a načas. S nami ušetríte nielen čas, ale budete aj bez nervozity z meškania. Pretože naši odborní vodiči volia vždy tie najefektívnejšie trasy.

Objednanie Taxi

Náš dispečing môžete kontaktovať kedykoľvek v denných i nočných hodinách. Top Taxi Bratislava nonstop k dispozícii.

Vyzdvihnutie

Naši vodiči sú profesionáli a auto Vám pristavia vždy načas na Vami určenej adrese. Poskytnú radi i asistenciu s ťažkou batožinou.

Možnosti platby

Pre prípady, že nemáte poruke hotovosť, sme vybavení i platobnými terminálmi pre maximálny komfort našich klientov.

Jazde zdar

Bezpečnosť, pohodlie, profesionalita - to sú naše priority. A tisíce našich klientov s nami súhlasí. Transfer na letisko s Top Taxi. Presvedčíme aj Vás.

Prečo si vybrať taxi na letisko od nás?

Ponúkame profesionálnych vodičov, vždy čisté autá, široké portfólio služieb, možnosť objednávky aj platbu kartou. To všetko u nás máte za výhodné ceny. Cestuje pohodlne a lacno a spoľahnite sa na taxík, ktorý vás vždy dopraví načas.

Moderné a čisté vozidlá Top - Taxi Bratislava

Moderné a čisté vozidlá

Naše vozidlá sú pravidelne udržiavané, vždy čisté a technicky v top stave. Klientom poskytujeme skutočný komfort. Pretože náš vozový park je zároveň našou vizitkou.

Možnosť platby kartou priamo v taxíku

Možnosť platby kartou

U nás môžete platiť za služby hotovosťou, ale i kartou. Všetky naše vozidlá sú vybavené platobným terminálom. Akceptujeme karty Visa, MasterCard aj Maestro.

Objednávka taxi na presný čas

Objednávka taxi na letisko a na presný čas

Našu taxislužbu si môžete jednoducho dohodnúť na presný čas, a to telefonicky alebo cez online objednávku. Váš taxík bude pripravený v dohodnutom termíne.

Bezpečná jazda s Top - Taxi Bratislava a profesionálny prístup

Bezpečná jazda a profesionálny prístup

Každý vodič je profesionál s dlhoročnou praxou v oblasti prepravy osôb. Môžete sa spoľahnúť, že Vás prepravíme bezpečne a rýchlo do Vášho cieľa.

Nonstop Taxi Bratislava

Nonstop dispečing Top - Taxi Bratislava

Sme tu pre Vás Nonstop 24 hodín 7 dní v týždni, vrátane víkendov a sviatkov. Na nás sa môžete spoľahnúť. Top Taxi dispečing je pre Vás v pohotovosti v každej životnej situácii

Komplexné taxi služby

Všetko na jednom mieste - komplexné služby osobnej prepravy

Ponúkame širokú škálu prepravných služieb. Zabezpečíme pre Vás všetko od letiskového  transferu, cez drink servis a viacmiestne taxi až po objednávku v konkrétnom čase.

Aká je cena za vaše prepravné služby?

Skutočne záleží od Vašej aktuálnej pozície a cieľového miesta. Pre informácie o cenách kontaktujte náš dispečing, ktorý je dostupný nonstop.

V akých mestách si je možné objednať taxi na letisko?

Top Taxi Bratislava prevádzkuje službu Transfer na letisko a Transfer hotel v celom Bratislavskom kraji a jeho okolí.

Čo ak si zabudnem hotovosť, je možná platba kartou?

Áno, naše taxíky sú vybavené aj platobnými terminálmi.